ELIZA JONES / sérum & denní krém

středa 4. srpna 2021


 Jelikož už mě někteří znáte, tak moc dobře víte, že se hodně přikláním k levnější kosmetice a mám k tomu své důvody.

1. Nejsem žádná influencerka nebo blogerka, která má spolupráce a tím pádem PR balíčky

2. Finančně si to dovolit nemůžu a ani nechci (protože opravdu si myslím, že peníze se dají duď ušetřit a nebo se za to dá koupit mnoho jiných, důležitějších věcí. Pokud vím, že mi to finance dovolí, tak je jasné, že nějaký dražší úlovek se v mém kosmetickém stolku taky najde, ale většinou hledám takové produkty na vinted a nebo opravdu ve slevě.

3. Furt jsem zastánce toho, že za málo peněz hodně muziky.

No pojďme se podívat na tyto dva moje poslední dobou každodenní pomocníky. Ačkoli já a sérum jsme kamarádi nikdy nebyli. Na péči o pleť docela prdím, abych řekla pravdu. Ale jednoho dne jsme jeli na Kladno do obchodu action.com. Vzhledem k tomu, že tam toho mají opravdu, ale opravdz mega moc, co se týče věcí pro kutily, zahrada, domácnost jako taková, dekorace, sladkosti, pro miminka věci, a pak právě i tu kosmetiku, tak mi to nedalo a zastavila jsem se u té kosmetiky. Měli tam toho taky mraky, ale ovšem víme moc dobře, že kyselina hyaluronová je pro pleť požitek, tak mě zaujaly tyto produtky. Nevím jestli mě spíš nezaujala ta smešná cena. Denní krém za 64kč / 50ml a sérum 44Kč / 10ml, jak říkám, fakt smešné ceny. 

Jsem moc ráda za to, že vím, jak je moje pleť odolná defakto vůči všemu, a tak jsem jasně věděla, že pokud mě to při první aplikaci bude štípat, svědit nebo kde si co si, tak je to špatně, ale ani jedno z toho, naopak. Měla jsem z toho takový dobrý pocit, že se mi potvrdilo to, co říkám, že za málo peněz, hodně muziky. Samozřejmě, že né po prvním použití, ale už to používám 14 dní a opravdu mohu s klidnou hlavou říct, že mi to opravdu vyhovuje. A hlavně to má příjemnou parfemaci, která si myslím nikoho neurazí.

Bohužel, aby jsem tady nepsala jen samé +, tak to má jedno velké -, a to, že bohužel na internetu toto neseženete, bohužel jen v té prodejně, což zas není taková tragédie, protože prodejen je dosti. 2 komentáře

  1. Tak to je super, že produkty stoja málo a sú dobré :) O tejto značke počujem prvýkrát, ale keď na ňu niekde narazím, rada si niečo kúpim :)
    What A Fancy World

    OdpovědětVymazat