Oblíbený make-up

pondělí 30. srpna 2021

 Přeji Vám pěkné pondělí. Počasí už nás pekelně připravuje na podzimní atmosféru, a to znamená, že pokud někam vyrazím, tak budu moc nasadit i lehký make-up. 
V létě na make-upy moc nejsem, protože je vedro, člověk se šíleně potí, furt je potřeba obličej přepudrovávat, a to mě tedy upřímně neba. Vzhledem k tomu, že i přesto mám své favority co se make-upu týče, tak jsem se rozhodla se s Vámi o ně podělit.

Míchal si dva produkty od maybelline, a to přímo super stay active wear a dream urban cover, protože po létě nějakou tu barvičku ještě mám, tak až se mi vytratí, tak budu používat jen super stay active wear. 
Tyto dva make-upy mají podle mě dost velké + v tom, že nejsou tak husté na obličeji, člověk o tom, že má na sobě make-up ani neví nebo aspoň já o tom nevím :D. Každopádně pro mě krytí velice dostačující. Moje pleť na nedokonalosti trpí opravdu jen když se připravují měsíčky (musím zaťukat), jinak bych řekla, že má pleť je bezproblémová.
Make-up má krásný finish, matný a takový sametový mi přijde. Cenově dostupné jsou bych řekla až moc. Protože jak u mě znáte za málo peněz hodně muziky, tak tohle splňuje dokonale.
Maybelline super stay active wear seženete od 150-230Kč
a dream urban cover seženete od 130 - 220Kč.
Myslím si, že toto jsou opravdu přívětivé ceny. Takže jak říkám, toto jsou pro mě opravdu TOP produkty.

Okomentovat