Rainy sunday

neděle 1. srpna 2021

 


Krásnou upršenou neděli. Dneska se mi opravdu, ale opravdu nic nechce. Celý den u nás prší, je zima a vůbec už mi to připadá jako podzim. Miluju podzim, ale až po tom co si užijí aspoň nějaké léto, a to se mi moc zatím nepovedlo. Co vy? Užili jste si léto? Byli jste na dovolené ?

Nás čeká doufám pořádná letní dovolená na Moravě. Těším se jak malá holka! V polovině sprna se balíme a jedeme na 3 dny. 

Vlastně bych Vám tímto ráda představila i svůj blog. Někdo už mě určitě zná a ví, že jsem posedlá tím, že mám stále nový a nový blog. Vždy si řeknu, jak už u toho blogu vydržím a něco mi tam pak nehraje. Doufám, ale už vážně, že tady mi to vydrží. Dosti jsem se inspirovala u jiných blogerek, pokukovala jsem se, jak blog asi tak nejlépe vést a řekla jsem si, že blogování mě vlastně fakt naplňuje. Naplňuje mě fotit, psát články, a pak číst tu zpětnou vazbu od vás. Je potřeba si ve všem udělat nějaký rituál a ten já nikdy neměla. Takže teď bych to ráda napravila a budu moc ráda, když mě v tom budete podporovat.

Okomentovat