autumn vibes

středa 29. září 2021

 

zdroj - pinterest.com

Jak si můžete všimnout, tak tipy na outfity mám dosti smíšené. Já tomu říkám elegantní, ale pohodový styl. Možná to někomu přijde jako úplné haló, ale třeba na pravé conversky jsem čekala roky, než jsem si je pořídila. Moje fake conversky za pár stovek pro mě byly něco úplně božího, ale nebylo to ono. Za pár měsíců se rozpadly, koupila jsem si jednou dokonce fake conversky z Číny z eshopu vova, přišly, byly úplně nerozpoznatelné s pravými, ale po jednom utáhnutí tkaniček se mi rozervaly, takže to bylo jasné rozhodnutí, že prostě opravdové conversky mi v šatníku nesmí chybět, a tak jsem před pár měsíci vychytala skvělou cenu na aboutyou. Nicméně to jsem trochu odbočila. Můj přítel by mě furt měl nejraději za takovou tu paničku, která se jen elegantně obléká a nosí třeba i podpatky, jenže to u mě nehrozí. Nemám problém si občas třeba k šatům vzít boty na klínku, ale představa, že se nosím x hodin na jehlách? Ne díky. Hodně se poslední dobou inspiruji presetem, a tam ten můj styl je lehce dohledatelný. Zkombinuji třeba obyčejné, netrhané modré džíny, bílé, obyčejné triko, a když to jde, tak na to hned hodím béžový kabátek, kabelku, conversky a jdu. Přijdu si a jsem elegantně oblečená, ale zároveň pohodlně. 100% vím, že se za 2 hodiny nemusím někde přezouvat z podpatků. Když samozřejmě na to přijde a už je opravdu chladněji, tak mile ráda zvolím silonky, svetrové šaty a kozačky. Buď mám obyčejné černé, takové ty ke koním, jak se říká nebo hnědé. Ono když to člověk opravdu umí tak ví moc dobře, jak se svými kousky ve skříni naložit. Pravdou je, že i já to vždy nějak dám dohromady, ale opravdu potřebuji dlouhý čas jen pro mě a můj obsah skříně. Miluji třeba huňaté  svetry, vždy když mám chvilku jen pro sebe a doma už je né zrovna nejtepleji, tak zvolím ten nejhuňatější svetr, černé legíny, teplé ponožky, čaj a notebook a mám chill jako blázen.

Jak to máte Vy ? Jaké podzimní kousky nejvíc preferujete?

6 komentářů

  1. Jee! Nádherný článek! Miluji podzimní kousky! 🥰🤎 stejný styl! Tvůj blog se mi moc líbí. Příští článek bych preferovala klidně tipy na svicky 🤍 miluji podzimní články. Těším se na další 🤎🤎

    OdpovědětVymazat
  2. COOL kousky, už přemýšlím, jaké si tento rok také pořídím. :) Moc hezká inspirace.

    OdpovědětVymazat
  3. Hezká podzimní inspirace, i když já sama na sobě nemám ráda džínovinu ani hnědou barvu. Letos už jsem ale stihla pořídit krásný teplý oversized starorůžový kabátek na zimu a zatím marně hledám ten pravý trenchcoat, bohužel nikde není, co bych já si přála. Snad bude i více možností nafotit nějaké podzimní outfity na blog :)

    OdpovědětVymazat