Pár střípků z mobilu a jak vnímáte podzim ? :)

neděle 26. září 2021Krásný pohodový večer Vám přeji, jak se máte?
 Já trochu komplikovaně, ale furt se snažím se to nějak nefiltrovat ven. Každopádně se už připravuji na podzim jako blázen. Zatím jsem se do toho úplně nepoložila, ale už jsem vytáhla podzimní oblečení a letní už je na půdě. 
Nejsem zrovna takový ten typ, který má tutově vystajlovaný barák podle ročního období, ale tu dýni si nenechám před vchodem ujít. Nemluvě o tom pálení svíček, dělaní si teplého čaje a ležet u filmu zachumlaná v peřinách....joooo podzim je fakt moje nejoblíbenější roční období. Jak to máte Vy?
Jak jste si mohli všimnout, tak i nehty jsem trochu sladila do podzimu. Nehty to je moje parketa, dokázala bych si je lakovat a odlakovávat den co den. Já vím, je to šílené :D.

Pokud jste zaregistrovali, tak jsem se dala i dost na DIY dekorace. Nějak jsem se do toho poslední dobou fakt položila a baví mě to, hlavně to děláte většinou z věcí co se Vám doma válí a nevíte co s nimi. Hodně mě inspirují profily na instagramu jako hanna_wol nebo thecarpetshop.ba a mnoho dalších. Bohužel doma ze mě už mají dost, protože někdy moje otázky považují fakt za zbytečné nebo tomu jak říkám prostě nerozumí. Nerozumí dnešní době :D.

Tak já se Vám zas brzy ozvu. Dnes jsem si přivezla z alzy nový notebook, tak se mi to bude blogovat jedna báseň, konečně. Tak se mějte fajn a napište mi jak podzim vnímáte Vy.

Pá Monika V.

6 komentářů

 1. Nádherný článek! 🥰 těším se na další a já podzim miluju! A miluji podzimní články. 🥰

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím, také podzim miluju!!! Ale mám ráda i jaro.. ♡ V létě je na mě moc horko a v zimě moc zima. :D :D
  Co se týče lakování nehtů.. mě už to moc nebaví. :D Hlavně proto, že mi opravdu dlouho ten lak nevydrží.. hned ten samý den už mám kousky pryč. :( Takže pak mě to spíš rozčiluje. :D
  Hezké fotky. :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom ročním období souhlasím, léto miluju, ale když je fakt úmorné vedro, tak jsem raději doma v chládku :D. A co se týče lakování, tak já jako finish dávám gel, takže mi to vydrží dokud se nerozhodnu si udělat nové nehty :)
   A děkuju :)

   Vymazat
 3. Haló haló tady podzim!ale posledních pár dní teda bych řekla spíš ještě pozdní léto,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No co si budeme, pěkně si z nás to počasí dělá prdelky :D

   Vymazat