Annabelle Minerals

pondělí 25. října 2021

 Ačkoli jsem zastánce tekutých make-upů a korektorů, tak mi to nedalo a objednala jsem si vzorečky od Annabelle minerals. Vlastně mě k tomu trochu přivedlo i něco jiného. Zrovna nedávno jsem na instagramu viděla několik stories od různých osob, kde sdíleli videa, jak známe osobnosti brečí při koukání na video, kde se kosmetika testuje na zvířatech a celkově to video nebylo příjemné ani pro mě. Možná mě mnoho z Vás teď odsoudí nebo přestane sledovat, ale upřímně se přiznávám, že jsem nikdy neřešila co je a co není testováno na zvířatech, do doby než jsem viděla to video.....Zastavilo se mi srdce a řekla si ,,doprdele?! Vždyť já mám v kosmetickém stolku tolik kosmetiky, co je a co není testované na zvířatech?!" V sekundě jsem to začala neskutečně řešit a věřte nebo ne, fakt mě překvapilo, kolik produktů doma mám co je bohužel testováno na těch miláčkách! Byla jsem na sebe v tu chvilku tak naštvaná, jako snad nikdy. Bohužel i drahou kosmetiku co doma mám, tak je testována na zvířatech, a to mě upřímně zaseklo nejvíc. Teď jsem si říkala, mám to vyhodit? Mám to rozprodat? Co mám dělat! Nic! Bohužel nic. Dopoužívám to, a pak už na nic takového nesáhnu. Ano je to asi silný masakr, ale když vím kolik peněž jsem dala do drahé kosmetiky s jistotou toho, že není testována na zvířatech, a pak se vlastně projeví, že je? Je to šok. Nejsem nějak šáhla panebože, jen mám doma fenku...Představa, že mi na ní někdo testuje kosmetiku? Je mi zle. 

No nic méně, to jsem se tady trochu rozepsala ohledně ne moc příjemné věci, ale muselo to ven. Každopádně vrhneme se tedy na značku Annabelle minerals.


Objednala jsem si dva vzorky. dva odstíny krycího make-upu. Když mi dnes ráno dorazily, tak to bylo jak na zavolanou, protože jsem akorát měla v plánu se jít namalovat, a tak se mi to hodilo je rovnou vyzkoušet. Nebudu lhát, měla jsem fakt strach zkoušet pudrové produktu v podobě make-upu, ale jako pane bože! Byla jsem fakt nadšena z prvního nanášení! Už když jsem to na své pleti roztírala štětcem, tak jsem si pro sebe říkala, že není možné, aby mi to zakrylo moje nedokonalosti (pupínky, a né zrovna malé) ! Boom! Zakrylo, a já ,,cože!" no tak to je mazec! Fakt mě to mile, hoooodně mile překvapilo, protože jsem si myslela, že to nebude možné. Nalíčila jsem krásně celý obličej. Pleť krásně sjednocena, nedokonalosti zakryté a já blažená, protože tohle jsem fakt nečekala. Další make-up jsem si objednala rozjasňující a ten jsem si zkusila dát jen na hřbet ruky a opět? Mile překvapená.

Make-up je na pleti opravdu příjemný, ani nevím, že ho na sobě mám. Cena ? Myslím si opravdu přijatelná. Vzorek 59 kč a klasika 4g 259Kč a 10g 419Kč. Kdysi jsem mývala tyto make-upy od Mary kay Co si budem, neuchvátily mě jako tyto. Nemám k tomu asi víc co říct. Za mě tato značka má jen velké pozitiva a vím, že make-up budu brát jen od nich. Děkuji za takové produkty.
2 komentáře

  1. Moni, já nad nimi uvažuji už hrozně dlouho. Jednou jsem je zahlédla někde ve videu na Youtube a moc mě oslovily. Ale pořád se nemám k tomu je vyzkoušet, objednat :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Markét, na jejich stránkách jsou vzorky za 59Kč, já to tak taky udělala. Objednala jsem si tři, abych zjistila, který mi nejvíce sedí a cca po týdnu objednám velký balení :-) Je to určitě super investice :)

      Vymazat