VÁNOČNÍ VÝZDOBA U NÁS DOMA

úterý 7. prosince 2021

 


Krásný večer, ráno nebo odpoledne. Poslední rok co se u mě dekorací celkově týče, jsem se do toho zapálila opravdu ve velkém stylu. Možná i tím, že nepotřebuji mít doma dekorace za tisíce a hlavně tím, že několik obchodů za poslední dobu mi umožňuje mít krásné dekorace za pár korun. které se dosti shodují s dekoracemi za klidně 5ti násobek ceny. Mezi mé velice oblíbené obchody patří třeba Pepco, action a sinsay. Občas skočím i do H&M, ale co si budeme, už i tam mi přijde, že je to zbytečně drahé. Když jsem si minule ulovila v Pepcu ten samý polštář za 250kč, který mají v H&M za 799Kč, asi na tom něco bude. Určitě si myslím, že kvalita bude trochu jiná, ale člověk pokud se k tomu chová, jak má, tak mu opravdu stačí maličkosti. 
Já jsem teď v sinsay ulovila ozdobičky na stromeček. Semišové červené koule za 79Kč a takové šišky, za 79Kč také. Hvězda která je na špičce stromku byla za krásných 35Kč. Nemám ráda přeplácané Vánoční stromečky, a tak jsem si na tom tento rok dala opravdu záležet, aby nebyl přeplácaný, ale zas aby nebyl chudý. Udělala jsem si sušené pomeranče, které jsem sním taky vyzdobila, zbytek jsem dala na ustřižené větvičky. 
Velká hvězda též ze sinsay za 79Kč myslím, možná dokonce 59Kč, ale jak píšu, opravdu dekorace za úplnou hubičku. Tento rok jsem s výzdobou spokojená jak asi nikdy.
Vždy bohužel totiž nešlo jen o můj názor, ale i o názor tatínka, protože v jeho baráku žijeme a on sem často jezdí, takže i on bude muset koukat na tu výzdobu, ale tentokrát jsme se shodli, že je to čistě na mě jak to tady bude vypadat a já jsem za to neskutečně ráda, protože vím, že jsem to neudělala ani moc a ani málo.
Jak jste na tom s výzdobou Vy? Máte raději přeplácanejší nebo opravdu jen decentně ? :)
6 komentářů

 1. P5eně jak říkáš..taky jsem nakupovala v Pepcu, Kiku, Tedíkovi... vyjde to mnohem levněji a rozdíl v kvalitě zase není tak velký. :-) Záleží jak v čem, no. Hvězdu mám doma dost podobnou. V Sinsay jsem letos nakupovala jako divá :-D Moc krásné fotky a stromeček :-) A krásný blog!

  OdpovědětVymazat
 2. Máš krásnou vánoční výzdobu 🎄😊. Já též ráda nakupuji různé doplňky a to i vánoční dekorace v levnějších obchoderch jako je Pepco, Kik, Action apod. Je to tam cenově dostupné, není to tam předražené a navíc tam mají krásné věci. Do H&M občas taky nakouknu, ale buď mě tam nikdy nic nezaujme nebo mě právě odradí ta zbytečně vysoká cena.. 😕. Hodně lidí teď nakupuje v Sinsay, asi tam budu muset taky vyrazit se podívat 🙈.

  OdpovědětVymazat
 3. Máš to doma nádherné :) Já ráda pro dekorace chodím do Pepca a Kiku, do Sinsay mě zajít nenapadlo :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat